DVEŘE A OKNA

PROM HK s.r.o. / Dveře a okna

Dveře

Dveře musí splňovat vysoké požadavky na dlouhodobou funkčnost, kvalitu, tepelně-izolační vlastnosti i estetické hledisko. Rozhodli jsme se proto připravit pro naše zákazníky jejich ucelenou nabídku.

Hliníkové dveře

Jedná se o ekonomickou volbu využívanou především pro komerční objekty. Hliníkové dveře lze doplnit o vložky v izolačních u rodinných domů ve variantě ClassicAl+. Vchodové dveře jsou dodávány s nízkým, kartáčkovým či automatickým prahem a jsou vhodné do bezbariérových prostor.
Hliníkové dveře PROM HK
Plastové dveře PROM HK

Plastové dveře

Plastové dveře z vysoce odolných plastových profilů splňují nároky na potřebnou úroveň zabezpečení, a současně je lze doplnit příslušenstvím ve velkém množství barev, typů a tvarů. Kromě bezkonkurenčních tepelně izolačních a konstrukčních vlastností jsou snadno opravitelné.

Okna

Nabízená plastová, hliníková i dřevěná okna jsou českými výrobky, které splňují náročné požadavky norem na životnost, izolační a konstrukční vlastnosti oken i nároky na moderní design a tvary otvorových výplní.

Hliníková okna

Hliníková okna jsou stále žádanějšími pro svou odolnost. Předností hliníkových oken je mimořádná pevnost, trvanlivost, minimální údržba, bezpečnost a luxusní designový vzhled. Hliníková okna mají přesnou konstrukci vhodnou i pro budovy s velkým proskleným prostorem.
Hliníková okna PROM HK
Plastová okna PROM HK

Plastová okna

Plastová okna jsou velmi oblíbená pro jejich snadnou údržbu, dlouhou životnost, funkčnost, tepelně izolační a konstrukční vlastnosti. Plastová okna vyrábíme v moderním designu, vybrat si můžete z mnoha barev a dekorů i nadstandardních rozměrů. Naše plastová okna se hodí do všech typů budov.

Výlohy obchodů

Společnost PROM HK nabízí komplexní služby v oblasti výměny výloh. Zákazník má na výběr ze dvou provedení, a to buď konstrukci výlohy hliníkovou nebo plastovou. Zajistíme kompletně vše od materiálu až po montáž.
Výměny výloh PROM HK

Proč dveře a okna od PROM HK?

  • Kvalita zaručena - veškeré typy oken a dveří z naší nabídky splňují veškerou certifikaci, včetně těch nejpřísnějších jakostních požadavků.
  • Zaměření na detail - sladění prvků do slušivého designu je samozřejmostí. Nabízíme stovky možností, jistě si vyberete i vy.
  • Nevíte si rady? To vůbec nevadí - jsme profesionálové, kteří vám rádi poradí. Prioritou je pro nás spokojený zákazník.
  • Dáme vám na výběr - v naší nabídce najdete desítky modelů několika vlastností a několika provedení. Budete mít z čeho vybírat.
  • Důraz na odolnost a funkčnost - špičkové zpracování chrání okna a dveře před mechanickým poškozením a zajišťuje jejich dlouhou životnost.
Chci si nechat vytvořit nabídku

Máte zájem o cenovou nabídku šitou na míru? Pište, volejte, máme řešení i pro vás.