STÍNÍCÍ TECHNIKA

PROM HK s.r.o. / Stínící technika
Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Předokenní venkovní žaluzie jsou exteriérové žaluzie, které chrání váš interiér před povětrnostními vlivy. Předokenní venkovní žaluzie vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek. Šetří náklady na klimatizaci a vytváří příjemné klima interiéru.

Venkovní rolety

Venkovní rolety jsou dalším velmi používaným exteriérovým stínícím prvkem a současně chrání otvorové výplně proti prostupům tepelné energie, které nezachytí okna. Vyberte si z naší nabídky venkovních rolet, uděláme Vám nabídku na míru.
Venkovní rolety
Marykýzy

Markýzy

Každá markýza je potažena akrylovou látkou naimpregnovanou ochranným přípravkem. Ten ji chrání před promoknutím a znečištěním. Kvalitní materiál a zpracování zaručují dlouhou životnost markýzy a její stálou barvu.

Screenové rolety

Screenové rolety jsou vlastně venkovní látkové rolety. Díky použité speciální látce, dokáže tato roleta zadržet a odrazit až 80% tepelného záření a tím pádem výrazně snížit náklady na klimatizaci. Rozdíl, který je patrný oproti venkovní žaluzii je ten, že sreenové rolety jsou průhledné. Tato speciální látka odrazí tepelné sluneční záření, zajistí v interiéru příjemný stín a to vše bez ztráty výhledu do Vaší zahrady.
Screenové rolety
Vnitřní rolety

Vnitřní rolety

Pro zákazníky, kteří hledají alternativu ke klasickým interiérovým žaluziím, nabízíme látkové zastínění a rolety na okna. Klasické látkové rolety, ale i speciální zatemňovací rolety, které jsou z látky zcela pohlcující světlo.

Vnitřní stínění

Naše nabídka vnitřních žaluzií, je složena z několika různých produktových řad, přičemž každá má své určení a specifika. Pro všechny produktové řady interiérového zastínění je však společná vysoká kvalita, moderní design a přijatelná cena. Naše společnost své produkty neustále inovuje a přizpůsobuje potřebám zákazníků.
Vnitřní stínění

Proč stínící techniku od PROM HK?

  • Kvalita zaručena - veškeré typy stínící techniky z naší nabídky splňují veškerou certifikaci, včetně těch nejpřísnějších jakostních požadavků.
  • Dáme vám na výběr - v naší nabídce najdete desítky modelů několika vlastností a několika provedení. Budete mít z čeho vybírat.
  • Nevíte si rady? To vůbec nevadí - jsme profesionálové, kteří vám rádi poradí. Prioritou je pro nás spokojený zákazník.
  • Zaměření na detail - sladění prvků do slušivého designu je samozřejmostí. Nabízíme stovky možností, jistě si vyberete i vy.
Chci si nechat vytvořit nabídku

Máte zájem o cenovou nabídku šitou na míru? Pište, volejte, máme řešení i pro vás.