HLINÍKOVÁ OKNA CLASSICAL

PROM HK s.r.o. / Dveře a okna / Hliníková okna / Hliníková okna ClassicAl
Hliníková okna ClassicAl

Vynikající poměr výkon/cena

Produktová řada ClassicAl, ClassicAl+ přináší při velmi příznivé ceně parametry, které byste čekali u mnohem dražších produktů. Zářným příkladem je například hodnota tepelné izolace, možnosti zasklení či rozměry této řady.

Splnění požadavků norem

Díky skvělým parametrům lze s produkty ClassicAl, ClassicAl+ splnit potřebné požadavky norem pro tepelnou ochranu budov ČSN 73 0540-2 a vyhlášky o technických požadavcích staveb 268/2009 Sb. Proto lze tyto prvky použít jak pro všechny rodinné, tak komerční budovy v České republice.

ClassicAl - klasika v hliníkovém provedení

ClassicAl+ je ideální kombinace elegance, kvality a ekonomického řešení s využitím v rodinných domech. Hliníková konstrukce okna se stavební hloubkou 70 mm a pohledovou výškou od 47 mm je variantou profilu s tepelnými vložkami v izolačních můstcích, díky čemuž nabízí lepší tepelnou izolaci Uw až 1,0 W/m2K a také součinitele prostupu tepla rámu Uf až 1,9 W/m2K.

ClassicAl je oproti ClassicAl+ rozdílné v absenci tepelných vložek v izolačních můstcích. Jedná se o výhodné skloubení poměru výkonu a ceny vhodné především pro komerční budovy. Standardní zasklení je řešeno s nejlepší tepelnou izolací Uw až 1,1 W/m2K a součinitelem tepla rámu Uf až 2,1 W/m2K. ClassicAl+ a ClassicAl je provedeno s dorazovým těsněním černé barvy a standardními zasklívacími lištami, které mají moderní kolmý design.

  • 2 roviny těsnění
  • plošně lícující rám a křídlo z exteriéru
  • vložené termomoduly v izolačních můstcích (jen u verze classical+)

Základní technické parametry:

ClassicAl+ClassicAl
Tepelná izolace prvku Uw [W/m2K]: až 1,0 až 1,1
Tepelná izolace rámu Uf [W/m2K]: až 1,9až 2,0
Zvuková izolace [dB]: až 41 až 40
Stavební hloubka rám/křídlo [mm]: 70/7970/79
Pohledová výška rám/rám + křídlo [mm]: 47-204 / 84-257 47-204 / 84-257
Maximální tloušťka zasklení rám/křídlo [mm]: 51/6051/60
Počet těsnění: 2 2
Vzhled zasklívacích lišt standard/příplatek: hranaté/oblé, zkosené hranaté/oblé, zkosené
Chci vytvořit nabídku
Pro rodinné domky hliníková okna ClassicAl

ClassicAl

Varianta profilu bez tepelných vložek v izolačních můstcích. Jde o ekonomickou variantu využívanou především pro komerční objekty.

Perfektní izolační schopnosti ClassicAl

Vložené termomoduly

Tepelné vložky, které jsou vkládány do izolačních můstků u verze ClassicAl+, pomáhají zlepšit hodnoty Uf na 1,9 a Uw na 1,0.

Okna vypadají zkrátka perfektně

Plošně licující

V systému hliníkových oken jsou z exteriérové strany křídla plošně lícována s rámy a vytvářejí tak ucelený, ničím nerušený design prvku.