HLINÍKOVÉ PERGOLY

PROM HK s.r.o. / Pergoly / Hliníkové pergoly

Economy & Style

Hliníkové pergoly nabízíme ve dvou cenových úrovních ECONOMY a STYLE.

Konstrukce našich pergol je založena na systémovém řešení firmy CORTIZO, proto se jedná o plnohodnotný výrobek, který Vás potěší svými detaily, zpracováním a hlavně funkčností. U pergol nabízíme kompletní realizaci od zaměření po realizaci. V případě zájmu provedeme také kompletní stavební přípravu.

Hliníková pergola Economy

Celá konstrukce pergoly je tvořena systémovými hliníkovými profily CORTIZO s povrchovou úpravou práškovou barvou, která je bezúdržbová a má vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům a nepotřebuje žádnou údržbu. Jako standartní barvy na výběr jsou tyto 3 barevné varianty konstrukce: bílá RAL 9010, Antracit RAL 7016, nebo Stříbrná RAL 9006. Pergola je zastřešena komůrkovým polykarbonátem (čirý/kouřový)

Pergola PLUS má integrovaný odvod dešťové vody žlabem v nosném profilu, dešťová voda je následně svedena nosným sloupem až k zemi.

Hlavní rozdíl je především v materiálu zastřešení. U pergol řady ECONOMY je použito polykarbonátu a u pergol STYLE je použito bezpečnostní sklo connex. Obě dvě varianty jsou však řešeny tak, aby nedocházelo k funkčním kompromisům a tak je pouze na preferencích zákazníka, zda preferuje sklo či polykarbonát.

Hliníková pergola Style

Celá konstrukce pergoly je tvořena systémovými hliníkovými profily CORTIZO s povrchovou úpravou práškovou barvou, která je bezúdržbová a má vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům a nepotřebuje žádnou údržbu. Výběr barev je opravdu široký. Na výběr je z celé škály RAL barev či imitací dřeva DECORAL. Konstrukce je zastřešena bezpečnostním sklem connex (číré/kouřové). Veškeré oplechování je řešeno systémově. Do pergoly lze přidat skryté led osvětlení, tepelný infra zářič nebo motoricky ovládané screenové rolety, které pomohou vytvořit příjemnou atmosféru a dodají pergole soukromí. Pergolu STYLE lze realizovat také jako volně stojící konstrukci, kterou lze doplnit o hliníkové stěny. Tímto vznikne luxusní zahradní přístřešek.

Pergola STYLE má integrovaný odvod dešťové vody žlabem v nosném profilu, dešťová voda je následně svedena nosným sloupem až k zemi, případně je svedena pod terén do připraveného svodu do kanalizace.

ECONOMY

Mám zájem o více informací o hliníkové pergole úrovně ECONOMY.

STYLE

Mám zájem o více informací o hliníkové pergole úrovně STYLE.