ZIMNÍ ZAHRADY

PROM HK s.r.o. / Zimní zahrady

Ať je teplo nebo zima,
v zimní zahradě je vždycky prima

Zimní zahrady jsou velmi elegantním, praktickým a funkčním architektonickým prvkem, který dodá každé budově nejenom nové možnosti i moderní vzhled ale také jejím uživatelům nabízí příjemné a luxusní místo pro trávení společných chvil, posezení s přáteli apod. Prosklený prostor zimní zahrady umožní zachovat ve vašem domě letní atmosféru i během dlouhého období chladnější části roku.

Celá konstrukce zimní zahrady je tvořena systémovými hliníkovými profily CORTIZO a blyweert s povrchovou úpravou práškovou barvou, která je bezúdržbová a má vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům a nepotřebuje žádnou údržbu.

Výběr barev je opravdu široký. Na výběr je z celé škály RAL barev či imitací dřeva DECORAL. Konstrukce je zastřešena bezpečnostním sklem connex (číré/kouřové). Veškeré oplechování je řešeno systémově. Do pergoly lze přidat skryté led osvětlení, tepelný infra zářič. Pro případné zastínění zimní zahrady lze použít interiérové/ exteriérové stínící techniky.

Naše zimní zahrada má integrovaný odvod dešťové vody žlabem v nosném profilu, dešťová voda je následně svedena nosným sloupem až k zemi, případně je svedena pod terén do připraveného svodu do kanalizace. Touto konstrukcí lze vytvořit také elegantní a nadstandardní přístřešek pro Váš bazén. Zimní zahradu lze realizovat jako řešení s nepřerušeným/přerušeným tepelným mostem.

Hliníkové konstrukce
Zimní zahrady